English

هیمل

مقدمه

شرکت دیبا تجارت خاورمیانه با هدف ترویج استفاده از محصولات سبز و سازگار با محیط زیست، اقدامات خود را برای تولید محصولات آرایشی و بهداشتی ارگانیک و طبیعی آغاز کرده است.

تولید این کالاها که محصول مشترک ایران و ترکیه می­ باشد، با نام تجاری هیمل Himmel، در دو زمینه پوست و مو آغاز شده است.

کرم

کرم آرگان

این کرم مناسب برای پوست های خشک و افراد بالغ است. کرم آرگان خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش می­دهد و ماساژ پوست به هنگام استفاده از کرم را به حداقل می­ رساند. همچنین پوست را سالم می­ سازد و استحکام آن را افزایش می ­دهد. این کرم با افزایش آبرسانی به پوست، خشکی پوست را از بین می­ برد و شادابی و جوانی پوست را حفظ می­کند.

کرم Q10 و آلانتونین

نفوذپذیری این کرم به پوست بسیار بالا است؛ به همین دلیل، مواد مغذی ضروری لازم را جذب پوست می­کند. این محصول چین و چروک پوست را برطرف می­ نماید، شفافیت آن را افزایش و آکنه پوست را کاهش می­دهد. این کرم پوست را شاداب و رنگ را آن روشن می­سازد.

کرم خیار و لیمو

این کرم ضد آفتاب و مرطوب­ کننده پوست است. کرم خیار و لیمو منافذ پوست را می­ بندد و از به وجود آمدن جوش جلوگیری می­ کند. همچنین این محصول رطوبت پوست را به میزان چشمگیری افزایش می­دهد.

کرم گل پنبه

این کرم مناسب پوست­ های نرم و حساس است. 95% مواد تشکیل ­دهنده این محصول از عناصر طبیعی می ­باشد.

کرم بیس آرایش

کرم بیس آرایش یک کرم مرطوب­ کننده است که از تعرق پوست جلوگیری می­ کند، دوام و ماندگاری آرایش را بر روی پوست افزایش می ­دهد و شرایط را برای هر چه بهتر نشستن آرایش بر روی پوست مساعد می­سازد.

 

 

 

شامپو

شامپو مخصوص موهای چرب

عوامل مختلفي نظير استرس، اشعه ماورای بنفش نور خورشيد و آلودگي هوا باعث می ­شود موها ظاهري چرب، نامناسب، سنگين و حالت­ ناپذير به خود بگیرند.
شامپو مخصوص موهاي چرب هیمل چربي پوست سر را كنترل می­ کند و سبب حفظ تعادل طبيعي آن مي­شود.

 

شامپو مخصوص موهای خشک و آسیب­ دیده

اشعه ماورای بنفش و  فر کردن موها و همچنین آسیب­ های فیزیکی همانند استفاده طولانی­ مدت از سشوار از مهمترین عوامل ایجاد موی خشک و آسیب­ دیده است. با مصرف شامپو موهای خشک و آسیب دیده هیمل درخشندگی، شادابی، نرمی و لطافت را به موهای خود بازگردانید.

شامپو مخصوص موهای رنگ­ شده

استفاده از مواد شیمیایی برای رنگ یا هایلایت کردن مو می­تواند به لایه ­های سطحی ساقه مو آسیب بزند. شامپو مخصوص موهای رنگ ­شده هیمل ضمن داشتن خاصیت تثبیت­ کنندگی رنگ مو، موها را نرم و براق نگه می­دارد.

شامپو روزانه

شامپو روزانه ملايم هیمل، مناسب براي موهاي حساس، که با بهره­ گيري از فرمولاسيون منحصر به فرد با محافظت از ساقه موها سبب حفظ رطوبت آن و افزايش مقاومت و استحكام طبيعي موها می­شود و آثار مخرب ناشي از اشعه ماوراي بنفش و آلودگي­ هاي محيطي بر روي موي سر را خنثي مي­کند.

شامپو ضد شوره

شامپو ضد شوره حاوی مواد مؤثر با خواص لایه­بردار برای درمان شوره سر به کار می­رود؛ همچنین از بروز شوره جدید جلوگیری می­ کند و به بازگرداندن تعادل طبیعی پوست سر کمک می ­نماید.

این شامپو در مقابله با اثرات سوء قارچ ­ها مؤثر است و با فرمول منحصر به فرد گیاهی خود از تحریک پوست سر جلوگیری می­کند.