English

اسمارت لایف

مقدمه

شرکت دیبا تجارت خاورمیانه پس از انجام آزمایشات و تحقیقات فراوان، موفق به دستیابی تکنولوژی نوین در تولید فیلترهای غنی‌کننده‌ ی آب، به عنوان یکی از محصولات نوآورانه خود گردید. فیلترهای غنی کننده آب اسمارت لایف با افزودن مقادیر بالایی از یون‌های هیدروژن، کلسیم و منیزیم، آب غنی شده و آنتی‌ اکسیدانت تولید می‌کنند که باعث بهبود عملکرد سیستم اعصاب و روان شده و سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها را تضمین می‌نمایند. از دیگر مزایای این فیلترها می‌توان به قابل حمل بودن و سهولت در استفاده اشاره کرد. این فیلترها در 3 نوع بسته بندی و به بازار عرضه می‌شوند؛

محصولات 

این برند با نام تجاری اسمارت لایف ، برند بین ­المللی و صادراتی شرکت دیبا تجارت خاورمیانه است.

این کالاها شامل دو دسته محصولات سلامت و محصولات بهداشت خانگی می­باشد.

محصولات سلامت شامل انواع استیک آلکالاین، آنتی­ اکسیدانت و توپ (فیلتر) شست­ و شو است.

محصولات بهداشت خانگی، شامل اسپری و ژل بوگیر می ­باشد.

محصولات سلامت

 

استیک آلکالاین

این محصول به عنوان یک مکمل غنی ساز آب آشامیدنی با افزودن مقادیر کافی از یون های هیدروژن و کلسیم به آب، سلامت استخوان ها، دندان ها را بهبود می بخشد.

 فناوری مورد استفاده در استیک آلکالاین اسمارت لایف، موجب تغیر سطح pH آب به سمت قلیائی شده که برای جلوگیری از اسیدی شدن بدن شما کاملا ضروری است.

 

استیک بادی بالانس

این محصول به عنوان یک مکمل غنی ساز آب آشامیدنی با افزودن مقادیر چشمگیری از یون های هیدروژن، کلسیم و منیزیم به آب، منجر به شکستن بافت های چربی، تنظیم سوخت و ساز بدن و در نتیجه کاهش وزن می گردد.

 

 استیک آنتی ­اکسیدانت پلاس

 

این محصول به عنوان یک مکمل غنی ساز آب آشامیدنی با افزودن مقادیر چشمگیری از یون های هیدروژن و مقادیر کمی کلسیم و منیزیم به آب، سلامت استخوانها، دندانها و عملکرد مغز را بهبود می بخشد. استیک آنتی اکسیدانت پلاس 2 تا 3 برابر سریعتر و قویتر از استیک آلکالاین (معمولی) می باشد.

 

توپ (فیلتر) ماشین لباسشویی

توپ شستشوی اسمارت لایف به عنوان یک محصول سبز از سری محصولات آب قلیایی مصرف انوع مواد شوینده را با ایجاد آب قلیایی آنتی باکتریال کاهش داده و همچنین انواع میکروب ها و کثیفی را از بین می برد. این توپ جهت مصرف حدود 3 سال (1000 بار شستشو) مناسب می باشد.

محصولات بهداشت خانگی

 

بوگیر

بوگیر اسمارت لایف محصولی قدرتمند، متشکل از مواد کاملا ارگانیک و گیاهی می باشد که به جای افزودن بوی جدید، با حذف و تجزیه انواع بوهای نامطبوع، هوای محیط را تازه و سالم می سازد. این محصول موثر و با کیفیت، برای از بین بردن طیف وسیعی از انواع بوها طراحی شده و اثر آن در خنثی سازی بوی بد در محیط ماندگار است. بوگیر اسمارت لایف غیر سمی و سازگار با محیط زیست بوده و استفاده از آن پیرامون افراد، حیوانات خانگی و گیاهان بی خطر می باشد.

 

 

اخذ استانداردها و گواهینامه های بین المللی

 

اخذ استاندارد ISO 22716:2007 (GMP)

 

برای رعایت چارچوب و شرایط مناسب تولید در یک مجموعه، استانداردی تعریف شده است که اصطلاحا تولید در شرایط مطلوب (Good Manufacturing Practices: GMP) نامیده می شود. این استاندارد از جمله استانداردهای پیش نیاز در برقراری سیستم های بهداشتی مدرن محسوب می گردد. توليدکنندگان موظفند برای دریافت استاندارد GMP الزامات خاصی را رعایت نمایند.شرکت دیبا تجارت خاورمیانه، برای حصول اطمینان مشتریان و ارتقای کیفیت محصولات خود، در تابستان 1395 موفق به اخذ استانداردGMP شد. مزایای پیاده سازی استاندارد ISO 22716:2007 (GMP)

 • ارتقای سطح بهداشتی سازمان
 • افزایش اعتبار شرکت
 • جلب اعتماد مشتریان
 • اطمینان از تولید محصول در شرایط ایمن

اخذ گواهینامه استاندارد اروپا (CE)


پس از یک سال تلاش در جهت دستیابی به استانداردهای جهانی، شرایط دسترسی به بازارهای بین ­المللی برای شرکت دیبا تجارت خاورمیانه هموار شد و این شرکت موفق به دستیابی به استاندارد بین ­المللی اتحادیه اروپا (Certificate of Europe: CE)  گردید.
گروه سلامت نوترون تنها دارنده گواهینامه استاندارد اروپا  (CE) در زمینه فیلتر قابل حمل آب آشامیدنی در ایران است.
این مجموعه پس از عبور از فیلترهای متعدد و انجام آزمایش­ هایی که بسیاری از تولیدکنندگان را محدود می ­کند، به عنوان تنها واحد صنعتی تولیدکننده توپ (فیلتر) شست­ وشو و فیلتر قابل حمل آب آشامیدنی در ایران، موفق به دریافت گواهینامه CE گردیده است. گواهینامه استاندارد اروپا (CE) برای همه محصولات نوترون از جمله توپ (فیلتر) شست­ وشو مدل­ های معمولی، آنتی ­باکتریال و کودک، همچنین استیک مدل­ های دایت، پلاس و آلکالاین اخذ شده است.
 

مزایای اخذ گواهینامه CE

 • امکان صادرات به کشورهای اروپایی
 • ایجاد اطمینان در مصرف کننده و بازار خرده فروشی
 • رعایت حقوق مصرف کننده
 • ایجاد مزیت رقابتی و تبلیغاتی
 • جلب نظر مثبت نهادهای قانونی
 • شرکت در مناقصات بزرگ دولتی در حوزه سلامتی، ورزش، تغذیه و …

اخذ گواهینامه FDA

واحد تحقیق و توسعه شرکت دیبا تجارت خاورمیانه از جمله پیشروترین شرکت ­ها در زمینه عرضه محصولات سلامتی در ایران می­ باشد که با تلاش مستمر و افزایش کیفیت محصولات خود موفق به اخذ تاییدیه  (United States Food and Drug Administration:FDA)  شده است.FDA مسئول حفظ و ارتقای سلامت جامعه از طریق تنظیم و نظارت بر ایمنی مواد غذایی است.محصولات نوترون از قبیل محصول استیک آنتی­ اکسیدانت در سه مدل آلکالاین، دایت و پلاس و نیز توپ (فیلتر) شست­ وشو در سه مدل عادی، کودک و آنتی ­باکتریال تاییدیه FDA را دریافت کرده است.
هر تولیدکنندهای که خواستار صادرات یا واردات این محصول از به امریکای شمالی باشد، موظف است مجموعه­ ای از مجوزها و تاییدیه­ های مرتبط به FDA  را اخذ نموده باشد.
داشتن گواهینامه های این سازمان به شرکت ها در امور بازاریابی و فروش کمک میکند.

مزایای اخذ گواهینامه FDA

 • مشاهده مشخصات شرکت توسط سایر بازرگانان (واردکنندگان و صادرکنندگان) و سرمایه­ گذاران در سراسر دنیا
 • بررسی و آنالیز ترکیب محصول در معتبرترین آزمایشگاه های FDA و مقایسه آن با استانداردهای سخت گیرانه امریکا
 • امکان ثبت شرکت در FDA و تمدید آن به صورت سالیانه
 • امکان تعیین نماینده در امریکا برای برقراری ارتباطات فی ما بین
 • امکان بهره گیری از خدمات آنالیز آزمایشگاهی (Laboratory Analyses For Nutrition Facts)